Na dobry początek czyli zamiast dzień dobry

Strona główna Fora 1. SMS zagadnienia ogólne i inne Na dobry początek czyli zamiast dzień dobry

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  SMS-01 5 lata, 4 miesiące temu.

• Autor
    Wpisy

Puchacz
    Moderator

Jeśli trafiliście tutaj, czyli do tego forum, to najprawdopodobniej jesteście zainteresowani zarządzaniem bezpieczeństwem. Przygotowanie go zajęło trochę czasu, ale mam nadzieję, że pomysł jest tego wart i forum będzie dobrze służyło bezpieczeństwu w lotnictwie.
    W związku z tym wszystkim gościom życzę miękkich lądowań.

p_lacinski
    Członek

Witam, myślę że każda platforma jest dobra do wymiany doświadczeń więc miło mi się tu zarejestrować. Liczę że na forum będzie łatwiej zadać pytanie i szybciej będzie odpowiedź niż czekać na najbliższe konferencje w Urzędzie, czy wysyłać pytania do FAQ. Pozdrawiam

smx
    Członek

Witam,
    Pomysł bardzo fajny. Na początek proponuję rozwinąć zakres tematów o:
    1. główne problemy z SMS (zgodnie z ideą SMS rozpocznijmy od diagnozy problemów)
    2. korzyści i koszty SMS (czy SMS w PL faktycznie przynosi korzyści czy jednak więcej problemów)
    3. zmiana świadomości dot. bezpieczeństwa (czemu promocja SMS jest nieskuteczna)
    Pozdrawiam

Puchacz
      Moderator

SMX, dziękujemy za propozycje. Daj nam chwilę na rozważenie propozycji. Dotychczas wszystkie trzy tematy miałyby się znaleźć wśród tematów ogólnych.

Puchacz
      Moderator

SMX, proponowane wątki są założone. Jeszcze raz dzięki za inicjatywę. Zapraszam do dyskusji.

SMS-01
    Członek

Witajcie !

Kłania się SMS 01 czyt. SMS Port Lotniczy F .Chopina

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.